Kullanım Şartları & Koşullar

Kayıt ve Şartlar

kuaforevi.com internet sitesini kullanarak, belirtilen kullanım şartlarına uyacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız. Eğer bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen kuaforevi.com internet sitesini kullanmayınız. kuaforevi.com bu kayıt ve şartları kısmen ya da tamamen, herhangi bir zamanda, açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir. kuaforevi.com'un internet sitesine girmeden önce bu kayıt ve şartları kontrol etmelisiniz. kuaforevi.com'u kullanmaya devam etmeniz, kayıt ve şartlardaki değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.

Kısıtlı Kullanımlar

kuaforevi.com internet sitelerinin telif hakları Türkiye telif hakları yasalarına ve kullanımda olduğu diğer ülkelerin telif hakları yasalarına göre korunmaktadır. İstisna olmaksızın , kuaforevi.com sitelerinin içeriğini oluşturan hiçbir öğe, kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, yeniden basılamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, başkalarına gönderilemez ve iletilemez. Ancak ticari içerik taşımayan kısımları, kişisel olarak bilgisayarınıza yüklemenizde bir sakınca yoktur. Böyle bir durumda kişi kuaforevi.com'un internet sitelerinden ulaştığı materyallerin telif haklarının kuaforevi.com'a ait olduğunu belirtmeyi, ilgili yazılara atfetmeyi, ilgili ticari markaya ait kısıtlamalara ve yasal zorunluluklara uyacağını kabul eder. İndirilen bu materyaller hiçbir şekilde ticari amaçlı kullanılamaz. İlgili materyallerin değiştirilerek yada farklı amaçlar için kullanılması kuaforevi.com'un telif ve tescil haklarının çiğnenmesi anlamına gelmektedir. kuaforevi.com internet sitesinde yer alan 'kuaforevi.com' ve diğer mavie kozmetik tescilli markaları, ticari isimleri, hizmet markaları ve logoları kuaforevi.com tescili altındadır. kuaforevi.com'un internet sitelerindeki içeriğe ait bu kayıt ve şartlarda ifade edilmemiş diğer kullanımlar, kesinlikle yasaklanmıştır.

Bültenler ve e-postalar

kuaforevi.com; Mavie Kozmetik internet sitelerinin bir parçası olarak bülten ve e-posta fonksiyonları sunabilir. Ancak yasadışı, taciz edici, tehdit edici, ayartıcı, tiksindirici, hakaret edici, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik, istismar edici, müptezel, ahlaka aykırı, cinsel açıklık muhteva eden e-posta ve bültenler, hukuki sorumluluk doğurabileceğinden veya yürürlükteki kanuna karşı gelebileceğinden, bir suç unsuru taşıyabilir. Bu nedenle bu tür e-posta ve bültenler sunulmamalıdır. Telif hakları, patenti, tescili bir başka kuruma ait öğeler, ilgili kurumun izni olmadan sunulmamalıdır. Hiç bir materyal, promosyon, reklam yada hiçbir ürünün satış şekli taklit edilemez. kuaforevi.com sitesi kullanıcılarının başka bir interaktif ticari hizmet veya organizasyona üye olmalarını sağlamaya çalışmak kesinlikle yasaktır. Kullanıcı yukarıda belirtilen konularda herhangi bir kısıtlama olmaksızın, kuaforevi.com internet siteleri aracılığıyla (sohbet, bülten, e-posta veya yarışma gibi) ortaya çıkan her türlü öneri, bilgi yada materyalin kullanım haklarını daimi olarak bütün dünyada, geri alınamayacak şekilde kuaforevi.com'a vermeyi garanti eder. kuaforevi.com ilgili öneri, bilgi yada materyali istediği şekilde değiştirme, düzenleme, yayınlama, üretme veya herhangi bir yayın organı aracılığıyla dağıtımını yapma hakkına sahiptir. Ancak yukarıda belirtilen durumun aksine, siteye sunulan her türlü kişisel bilginin (ad, adres, telefon numarası vb.) korunması kuaforevi.com Güvenlik ve Gizlilik Talimatnamesine göre korunacaktır. kuaforevi.com, kişisel bilgi isteme yada gerekli kişisel bilgiler ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kullanım Sınırı

Eğer aksi belirtilmediyse sitedeki promosyon amaçlı ürünler sadece Türkiye'de mevcuttur. kuaforevi.com bu siteyi Türkiye'deki ofislerinden kontrol etmektedir. Bu sitede yayınlanan ürünlerin diğer bölgelerde de satıldığı ile ilgili kuaforevi.com herhangi bir garanti vermez. Diğer ülkelerden bu siteye giriş yapan kişiler kendi insiyatifleri dahilinde kendi yerel kanunlarını kabul etmiş sayılır.

İtirazlar

kuaforevi.com internet sitesinden ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye kuaforevi.com sitesinden ulaşılabileceğine dair bir teminat vermez. Bu bilgileri kullanarak, kullanıcı tüm riski kabul etmektedir. kuaforevi.com, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez.

Bağlantılı Linkler

kuaforevi.com herhangi bir üçüncü partiye bağlı değildir, herhangi bir sponsorla iş birliği içerisinde değildir. kuaforevi.com sitesinden herhangi bir üçüncü siteye giden linklerin doğruluğu, içeriği hakkında herhangi bir sorumluluğu kabul etmez. kuaforevi.com sitesi üzerinden ulaşılan sitelerden satın alınan ürünler hakkında kuaforevi.com herhangi bir garanti vermez çünkü bu siteler tamamen kuaforevi.com'dan bağımsız firmalar tarafından kurulup yönetilmektedir. kuaforevi.com bu sitelerin doğruluğu, güvenilirliği ve içerdiği bilgileri doğrulamak yolunda herhangi bir adımda yer almadığı için bu sitelerden yapılan satın almaları onaylamamaktadır. Üçüncü bir partiyle paylaşılan bilgilerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir. (Bunlar kredi kartı ve diğer kişisel bilgileri içermektedir.)

Mesuliyet

kuaforevi.com web sitesinin kullanimindan veya yanlış kullanılmasından kaynaklanan direkt, dolaylı, özel, önemli veya tesadüfi herhangi bir hasardan dolayı kuaforevi.com sorumlu değildir.

Tazminat

Site yönetmeliğine aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle kişi, kuaforevi.com'un, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

Anlaşmazlık Hali

Bu terimler ve koşullar T.C kanunlarıyla yönetilmektedir. Bu koşullarla alakalı olarak doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için T.C. hukukuna uygun olarak T.C. mahkemeleri yetkilidir. Mahkeme kararı taraflar için kesin ve nihaidir. Eğer herhangi bir provizyon kanunsuz, geçersiz veya uygulanamaz ise bu geri kalanların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Bu bütün bir antlaşmadır ve iki tarafın da onayı olmadan değiştirilemez.